Apie mane

Atradusi fotografiją pajaučiau, kad tai-mano sielą atliepianti veikla. Gyvenimas spalvingas ir įvairus. Aš renkuosi GRAŽŲ GYVENIMĄ, tokį jį noriu matyti ir užfiksuotomis akimirkomis dalintis su kitais. Taip pat ir fotografuodama žmones noriu atskleisti jų šviesą ir grožį, ne tik išorinį grožį, bet ir vidinį.

Fotoobjektyvo pagalba stengiuosi atverti žmonių sielas įvairiuose pasaulio kampeliuose. Fotografijose noriu užfiksuoti meilės ryšį tarp mamos ir vaiko, šeimos narių, nėščios moters laukimo džiaugsmą, draugystę, tai kas yra subtiliausio, gražiausio tarp mūsų, šioje žemėje. Fotografuodama pilnai atsiduodu tėkmei, dvasiai, tai akimirkai. Fotografinis procesas man tarsi meditacija, padedanti būti čia ir dabar…Straipsnis apie fotografiją “Vyzdžio” žurnale.

Kita mano veiklos sfera-tai kelionės moterims. Daugiau nei 10 metų išdirbusi turizmo srityje ir apkeliavusi daugiau nei 40 pasaulio šalių (ačiū visatai už šią dovaną!!!), šiuo metu noriu dovanoti kelionių atradimo džiaugsmą kitiems ir dalintis savo patirtimi. Straipsniai apie mano kelionių patirtis, apie fotografiją ir keliones Straipsnis “Editos” žurnale. Iš vidinio noro ir pajautimo gimė moterų kelionių projektai: Maharani (Karalienių turas) Indijoje (straipsnis apie šią kelionę), moterų kelionė po spalvingąjį Maroką, ilgesingas savaitgalis Porto mieste, “Paskutinis haremas” Stambule, Paryžiaus mūzos…Be moterų kelionių mane domina dvasinių, ritualinių, šamaniškų kelionių lydėjimas į sakralines, stiprios energijos pasaulio vietas. Taip pat dalinu įkvėpimą tiems, kas ieško kelionių idėjų. Mielai galite parašyti kelioniumuza@gmail.com. 

Man pačiai labai artimas dvasinis pasaulis, saviugda ir tobulėjimas. Mano puslapyje galite rasti skyrelį apie tai

Fotografijos studijos:
Nuotolinės fotografijos studijos Niujorko fotografijos institute (New York Institute of Photography)
Fotografijos kursai Dailės akademijoje, dizaino centre, Remigijaus Zolubo “Fotomokykloje”, Vėtrės Antanavičiutės fotokursai (www.fotokursai.eu)

Kitos studijos:
Europos turizmo vadyba (Magistro diplomas “Bournemouth University”)
Vertimas (anglų k., Magistro diplomas “Vilniaus Universitetas”)

Parodos:
¨Gamtos stichijos¨ (“Vilnos Dizaino” ir “Agneros” paroda, iliustruota mano nuotraukomis), Vilnius, “Tautodailinkų galerija, 2012 m.
“Meilės Ženklai”. Šiauliai 2012 m.
¨Mamos ir vaiko ryšys”, Šiaulių Akropolis, 2012 m.
P.E.A.C.E. Graikija, Alonissos. 2011 m.
Moteris ir Jūra. Galerija “Prie Upės”, Vilnius. 2010 m.
Namibija. Smėlio ir Tylos simfonija. Verslo centras “Europa”, Vilnius.
Sicilija. Keliautojų įspūdžiai. Prekybos centras “Europa”, Vilnius.
Laiko nepaliestas Marokas. Verslo centras “Europa”, Vilnius.

Egzotinės Dovanos:
Autentiškos dovanų idėjos tiesiai iš Maroko, natūrali kosmetika, interjero detalės: www.egzotinesdovanos.lt; www.facebook.com/egzotinesdovanos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>