Fotosesijos

Fotosesija “Meilės Ženklai” . Ši fotosesija skirta įamžinti vaikučių augimą, šilumą tarp šeimos narių, besilaukiančios moters laukimo džiaugsmą ir grožį, draugystę, t.t.

FotosesijaAš graži/us“. Nuolat keičiantis norisi įamžinti save nuotraukose, užfiksuoti šio gyvenimo etapo akimirką, jaunystės ar brandos grožį, nuotaikas, būsenas, emocijas.

FotosesijaAš ir Tu“. Ši fotosesija skirta poroms, kurios nori pagauti ir užfiksuoti tą nepaprastą jausmą, kurį jie patiria būdami kartu, pašėlioti, pasidžiaugti vienas kitu.

Fotosesija “Draugių vakarėlis”. Skirta draugėms, mergvakariams, šaunioms merginų kompanijoms. Pageidaujant sugalvojama tema, gali atvykti stilistė, padaryti visoms makiažą, paderinti rūbų stilistiką.

FotosesijaSvajonių moteris“. Nori nustebinti savo mylimąjį, parodyti kiek Tavyje grožio, įvairovės, padovanok jam savo fotografijų CD ar albumą.

FotosesijaFototerapija” . Nuostabus savęs pažinimo, geros nuotaikos ir grožio seansas:)!

FotosesijaVirtuali kelionė“. Svajoji nukeliauti į Afriką, Aziją ar Pietų Ameriką? Jei nori persikūnyti: tapti aistringa Flamenko šokėja, Brazilijos amazone ar Afrikos laukine moterimi, visa tai įgyvendinama;) Yra galimybė pasinaudoti mano turima pasaulio rūbų kolekcija:)

FotosesijaMados viršelis“. Stilistės makiažas, aptarta koncepcija, rūbai, parinkta atitinkanti erdvė.

FotosesijaMyliu savo darbą“.  Jei darai tai, kas Tau labai patinka ir nori užfiksuoti save darbo vietoje, pristatyti save kitiems, mielai tai padarysime!

Teminė fotosesija. Jei turi minčių, idėjų, kaip norėtum save įamžinti visada gali pasidalinti ir kartu sugalvosime kaip viską įgyvendinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>